Ücretsiz Sohbet

admin     09-07-20     Genel     Ücretsiz Sohbet     105 Defa Okundu

Alttaki Resme Tıkla 

Sanal Sohbet platformları, Hem Mobilden Hem Tablet Hemde Bilgisayarlarınızdan rahatlıkla girebileceğiniz ücretsiz sohbet imkanı sunuyor.. Toplum Olarak Real Dünyamızdan Usanıp kendimizi saatlerce vakit geçirebileceğiniz Laklak olarak adlandırdığımız ortamda, Sıcak Sohbetler Hoşca vakit geçirmek isteyenlerin Buluştuğu Dostluklara başlangıç yapamanıza imkan.. İstediğini her yerden kolaylıkla girebilirsiniz. Günün tüm stresini atabilmek için sanal dünya oluşturulmuş ve bu dünya icerisinde şehirler kurulmuş.. Sohbet odası oyun odaları Radyo odası chat odası yardım odaları.. Milyonlarca insanlarla uzağı yakın eden bir mekan  laklakchat ücretsiz sohbet ile sizlerle.

 

Ve Bir Not.. 

Hayat hepimizi oradan oraya savurur iken, acısı ile tatlısı ile bu yaşımıza kadar geldik. Kimimiz anne, kimimiz baba, kimimiz eş, kimimiz abi, kimimiz abla, kimimiz kardeş
fakat hepimiz evlat ve Allahin kullarıyız.
Zaman nasılda hızlı akip gidiyor. Takvimin gösterdiği günü, ayi ve hatta yılı unutturcak kadar hızlı. Kadın erkek, genç yaşlı, çoluk çocuk yani kisaca herkesler bir
koşuşturma içerisinde ve bu süreç içerisinde ise ömür tükeniyor. öle bir zamanda yaşıyor ki aylarımız, yıllarımız birbirini kovalıyor. Sabah evden çıktığımız saat ayni, ise gittigimiz yoL ayni, dönüşlerimiz ayni.
Bu çağda yaşamalıyız fakat bu çağı yasamamalıyız en büyük yolculuk insanin kendi içine doğru yapmış olduğu yolculuktur.
Hayat, acısı ile tatlısı ile, iyi gunleri, kötü gunleri ile var oLan bizi saran, sabırlı olmamiz iLe birlikte el ele gönül gönüle yenmemizi hatirLatan, bir rehberdir.
Hayatimizdaki benlik duvarLarini hep bana bana mantigini yikarak, insanLari kucaklayarak yolumuza devam etmeliyiz.
Hayat bir yoL hikayesidir, hangi durakta biticeni herkesler bilir fakat bilemediğmiz nokta bu yolculuğun ne kadar sürecek oLmasıdır. Bize düşen, bir yandan bu süreyi her dakikasi iLe hakkini vererek yaşamak, bir yandan ise yollarda iz bırakabilmek. Hayata hep iyi tarafi iLe bakmaya çalışalım.

Yüzünüzden tebessüm eksik olmasin.

AreS

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (6 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları