Tam Sohbet

admin     24-07-20     Genel     Tam Sohbet     79 Defa Okundu

Tam sohbet

Sohbet  odalarında güzel vakit geçirmek adına hem ücretsiz hem her yerden bağlanarak tam sohbet sağlanabilir. dünyanın neresinde olursanız olun hayatın olumsuz ve rutin günlük sıkıntılarınızdan bir nebze uzaklaşıp sohbet odalarına girip eğlenceli vakit geçirebilirsiniz. Online sohbetler Radyoda müzik keyfi. Aradığınız chat Sohbet siteleri. Yorgunluğunuzu atmanıza olanak sağlayan tam sohbet dediğimiz laklakchat sitesi ile doyasıya sohbetinizi yapabilirsiniz.

 

Tam Sohbet Şiir Odaları

Sahi ya bu neydi ?

Kanayan yaralarını saracak biri varsa hayatında…Önemli olmaz akan kan..Acıyan yaralarını öpecek biri varsa hayatında ,önemli olmaz düştüğün yerler..Atıldığın kuyular ,aldığın yaralar ,sonu yalan çıkan bütün doğrular,hüsran aşklar..

İşittiğin tüm kötü sözlerin yeri bile,çabuk iyileşir unutursun..

Nasihat etmeden,küçümsemeden dinleyen,anlatırken bile geçecekmiş gibi gelen,yuva sıcaklığında bakışlarıyla içini ısıtan,sözleriyle seni küçük bir kız çocuğu gibi hissettiren,seni olduğun gibi kabul eden.. Değiştirmeye çalışmayan istediği kalıplara uymasan da seni sevmekten asla vazgeçmeyen..Bırak sıyrıklar olsun dizinde korkma incinmekten.. “ öper ve geçer”….

Ve özüne dönersin herşeyden korkup o masanın altına saklanırsın evet evet bilirsin mükemmel olan herşey senin için zarar olacaktır. Bu sonu ben yazmadım ki Belkide sevgiyi hissettiğim ilk anda düştü cemre ayrılığa .. ölüme saatli bombalarız kim bilir nerde ne zaman ..

Söylesene yasağım adı ne olsun ?Belkide evrenin bir arada bulundurmayacağı bir sen ve ben ..Ama olsun hissetmekde güzel..

Sen aklım ve kalbimin arasında kaldığım en güzel çaresizliğim..Çıkmaz yazdığı halde ısrarla girdiğin sokağın adı neydi ? Sahi “ aşk “ mıydı?Üç noktadır Aşk…Her nokta gizli bir Ah tır…Seviyorum deyip haykıramamaktır…Boğazda düğümlenen iki çift sözdür……Dilin lal gönLün melal olduğu andır…Gözlerden süzülemeyen yürekte taşan iki damla gözyaşıdır…Hissedilen fakat bir türlü yazılamayandır…Yazsan da ifade edilemeyendir Kelimelerin kifayetsiz kaldığı andır üç nokta…Bitmeyendir…Bitemeyendir. Sahi ya bu neydi ?

Queen

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları