Sözlü Sohbet 1

admin     04-08-20     chat, Genel, mobilsohbet, sohbet, Sohbet Odaları     Sözlü Sohbet 1     67 Defa Okundu

Sözlü Sohbet

Normalde insanlar birebir sözlü sohbet ederken kullandıkları kelimeleri cümleleri çokta dikkat etmeden yapabiliyor.. nasıl çıkardın diye sorarsanız söyleyeyim. Tanışıyorsunuz sohbet etmeye çalışıyorsunuz zaman geçtikçe dost arkadaş olduğunuzu hatta sırdaş olduğunuzu düşünüyorsunuz değilmi ? Tamam bu fikirde haklısınız çünki bunu tek düşünen sizsiniz karşı taraf ise aksini düşünüyor sizi sıradan herkes gibi gördüğünü sonradan fark ediyorsunuz bunu anlamak çokta zor değik aslında..

Kişilerin fikirleri düşüncesi çok çok farklı.. Kendiniz gibi görmekten var geçtiğinizde kırılmaktan kurtulacaksınız emin olun.. Cam gibi kesilmekten yakalanmaktan koruyabilirsiniz körü körüne kimseyle sohbet edilmeyeceğini bilmeniz gerekir.. Çokta kendinizi kaptırmayın derim..  Sözlü sohbet sanal dünyasında adlandırdığım klişe bir terim.. İnsanları anlamayada çalışmayın zorlanırsınız ve tanıdım dersiniz ama tanıyamazsınız.. Bu sizi hem bedenen hemde ruhen çık fazla yorar..

Sözlü Sohbet SİTESİ

sözlü sohbet

Bazen sanırsınki sevilen sen seven o.. Ama dediğim gibi hep bir karmaşa hep bir yanılğı hep bir yenilgi..

Uzak yakın diye düşünmeden kendini kaptırıyorsun.. Konuşmak bedava nasılsa sohbet et tanış sonra küs.. Sonra her derdini sıkıntını paylaş desinki sana sen kimsin ? Haddini bil ben seni hic birşey olarak gördüm nasıl aksini düşündün. Desin.. Sanal dünyasının farkı bu işte klavye ardındaki insanların kalplerini tek bir cümle kelime ile kırabilirisiniz..  Bazende aradığınız kişiyi bulabilirsiniz biraz sohbet biraz takip birazda deneme..  Sözlü yapar gibi sözlü sohbet edersiniz… Sevdiği her ne varsa öğrenir yada o sizi öğrenir..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları