Sevgi Sohbet 5

admin     30-07-20     Genel, bedava sohbet, chat, mobilsohbet, sohbet, Sohbet Odaları     Sevgi Sohbet 5     128 Defa Okundu

 

Sevgi Sohbet Odaları

Sunucularada aktif online ücretsiz üyelik oyun eğlence sevgi sohbet odaları şiir odaları türkiye ve yurt dışı mobil bağlantılarla sanala ortamda kaliteli sohbetler Radyo Keyfi mümkün. Sevgi sohbet odaları dostluk arkadaşlık chat sohbet olanağı sağlanmaktadır. Her kesimden her il`den bağlanan kullanıcılarla keyifli zamanlar geçirilmektedir.

Sevgi sohbet odaları hayatın olası rutin günlük akışından sıkılan yeni insanlarla tanışmak isteyen kullanıcılarına davetsel olarak canlı sohbetlerle online olan yetkililerle güzel ve keyifli saatler sunmakta.

sevgi sohbet

 

Sevgi sohbet şiir odaları

Sanal sohbet odalarında bulunan şiir odaları şiirseverleri bir araya getiriyor. Amatör şiirlerle siz kullanıcıları ön plana getirmektedir. Yazdığınız tüm şiirlerinizi Radyoda Dj olan üyeler seslendirmekte. Varlığınızı ve hikayelerinizi duyurmak istiyorsanız size fırsat.

sanal sohbet platformu,  bu imkanı sağlayan canlı sohbetlerle katılımlarka siz kullanicilari beklemektedir.

Sevgi sohbet  amatör yazılar

Bir baktım kendime ben kimim neredeyim. Ucu gözükmeyen bir yolda ilerliyorum, aklımda kimsesizliğin hüznü. Bir garibim bir öksüz bir yetimim, etrafım kalabalık ama çok yanlızım. İnsanlarmı sağır insanlarmı kör, nasılda çığlık çığlığayım neden duymazlar beni,neredeydin ey rüzgar yüzüme savursanya nefesini, kendime geleyim..

Sohbette Amaç

Kimimiz dertleşmeye kimimiz aşk kimimiz gırgır şamata.. Hepimizin bir  amacı var şu sohbet odalarında. Müzik eğlence şamata sohbet chat tanışma  vb Sevgi sohbet sohbet severlerle dolu dizgin süren edirne’den kars’a istanbul’dan ankara’ya tüm şehirlerde ikamet eden kullanıcıları bir araya getirmektedir. Tamamen ücretsiz olan sohbet odalarında keyifli zamanlar geçirmeniz dileğiyle

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları