Masal Sohbet Odaları

admin     15-08-20     Genel, bedava sohbet, chat, mobilsohbet, sohbet, Sohbet Odaları     Masal Sohbet Odaları     49 Defa Okundu

Masal Sohbet

Masal Sohbet Odalarına hoşgeldiniz.

Şimdi sizlere bir masal anlatayım istedim, lakin bu masal gerçekten uyarlanmış içerisinde biraz siz biraz da ben varız. Bir varmış bir yokmuş diye başlamayacağım merak etmeyin. Bu masal sohbet`inde tamamen hayal ürünü diyede düşünmeyin.

Günlerden bir gün sohbet odalarına girmeyi merak eden biri hayatın bazı gerçeklerinden de kaçmak için birazda unutmak için yazmış googleye sohbet odaları ilk çıkan yere tıklar tabi ozamanlar çok bilmiyor bu chat sohbet odaları. Merakından bakmak için kimler var kimler hangi şehirden acaba diye bakar. Girdiginde siteye önceleri izler, takip eder nasıl bir muhabbet vardır burada bu insanlar nerden nasıl taniyorki birbirlerini neden okadar insan yukarda ve nedir bu işaretler Radyoda insanlar nasıl yayın alıyor nasıl birbirlerine armağan ediyorlar..

Masal sohbet

Masal gibi Sohbet

Zamanla alışmaya ve insanlarla sohbet etmeye başlar,Tanımaya çalışır,Hatta Dj lik bile yapmayı öğrenmeye başlar. Zaman du gibi geçer herkezle muhabbet kazdıklarını. şlık dostluk kurar ama gerçek sanar. Bilmezki herşeyin sadece sanaldan ibaret ve menfaatine olduğunu dost görünenlerin aslında hep kuyu kazdıklarını. İnanır her söylenen sözlere,yeminlere, sevgilere. kimisi ya hevesini almıştır yada egosunu tatmin etmek için çabalar.

Sonra zamanla yıllar geçsede hala aynıdır hep inanır güvenir kardeş dost arkadaş sanmaya.. Dedikolar ihanetler beklendiler karşılıksız hiç bir şey olmadığını anlar anlar ama kendini artık bağımlı gibi görmeye başlar. Bırak artık şu sanal hayatını gerçek olan dünyana geri dön dersin ama olmaz. Birinden hoşlanırsın aylarca sürer açılırsın başlarsın bianda herşey bütün o büyü bozulur. Çünki hevesler istekler arzular özlemler bianda kaybolur ayrılırsın başkasını bulur ona aşkım canım cicim der. Sonra bi başkası sonra bi başkası. Ya adam gibi dostluk arkadaşlık kardeşlik sevgili kurun, yada hevesine harcayıp kırmayın kimsenin ne gururunu nede kalbini. Masal mı gerçek mi siz karar verin.

Ve birde ilişki esnasında eski bir mevzu olur açılır konusu sorarsın nedir bunun aslı?  Karşıdan gelen cevap öyle acıtıcı öyle kırıcı olurki “Seni ilgilendirmez”cümlesi..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları