Konya Sohbet

admin     17-08-20     Genel, Sohbet Odaları     Konya Sohbet     46 Defa Okundu

Konya Sohbet

Konya şehrimizi bilmeyen yoktur sanırım. Mevlana Konya Camii ah yine sana gelmek nasip olsa içerisinde semazenler gibi dönerek huzur olsam. Bir aşk ki deli eyledi gel gör beni aşk neyledi.  Mevlaya En yakın yer olarak bilenen Konya Tam bir Allah ile yakınlaştığın yer olarakda benimsenir. Uzak illerden gelenler yurt dışından gelen ziyaretciler ve turistler öyle hayran kalmışlardırki Bu eşsiz Konya şehrimize üstünden yıllarda geçse unutulmayacaktır. Konya sohbet odaları tüm konya hayranlarıyla bir arada olup chat sitelerindede konya şehrimizi anlatan yazılarıda okumaya devam etmektedir. Sanal siteleri ön olana çıkaranda işte bu tanıtım yazılarıdır. Süslemeye gerek yok sözleri.

Konya Chat Odaları

Konya Sohbet

Konya Chat Odaları sanal sohbet kullanıcıları için zaten vazgeçilmez olmuştur. Çünki konya tam bir aşk şehridir.  Rabbine aşık olan bu eşsiz kentimiz hem camiisi hem yemekleriyle meşhurdur.  Siz hiç etli ekmek yedinizmi?  Tavsiye ederim yemeyen yoktur sanırım. Günümüz adı pide yada lahmacun onlara söylensede etli ekmek tarihten gelen adıdır. Konya kentimiz turistik açıdanda çok istenen ve görülmesi gereken şehrimizdir. Hz. Mevlana hazretlerinin evi denilen bu muazzam şehire aşk duymamak mümkün değil. Konya Sohbet odaları`nda Bu mükemmelliğide hissedebilir.

Git gel konya 6 saat derler, espiri mayetinde. Konya sohbet online chat 7/24 Radyo dinleme keyfi ve arkadaşlık sitesi.. Laklakchat.com

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları