Hosca Sohbet 0

admin     17-07-20     Genel, Sohbet Odaları     Hosca Sohbet 0     96 Defa Okundu

 

Hosca sohbet 

Dilimde bir veda hazırlığı, Gözlerine bakıp söylemekten korktuğum. Diyorum kendime çek git sessizce, ayak uçlarına basa basa kapının gıcırtısını duyurmadan.. Belkide daha iyi olucaktır düşüncesi aklımda.. Sevmekten korkar oldukça mutluluğa hoscakal diyorum.. Çok bişey istemedi aslında yüreğimden senden biraz hosca sohbet biraz tebessüm belki birazda sev..

Cesaretim yok sevmeye elini tutmaya derdi bana, sanki sevmek günah gibi, sanki Elalem ne der gibi, Neden yasaktı bize sevmek, Herkesin hakkıda bir benimmi değildi.. Koşarak gitmek yüreğim uzaklara çok uzaklara, kimsenin bilmediği duymadığı kelimelerde cümlelerde kaybolmak istiyorum.

Seni Düşlemek

Sonra neye baksam neye dokunsam seni görüyorum, vazgeçiyorum gitmekten.. Korkakça bekliyorum, lal olmuş dilimde gel demeye hazır.. Sahi ya mutlumusun bensiz?  Hiç merak ettinmi nasıl üzülüyormu acı çekiyorum özlemiştir beni bir gülümsemeyi bile aldım ondan diye düşünüyormusun?.  Aydınlığı aldın elimden günaydınlarımı aldın, uyumadan önce iyi geceler imi aldın.. Nasıl bir yangın yeri bilemezsin, sana sitemim olmaz kırgınlığım olmaz demiştim ama çok düşündüm zor gelicek nefesim kesilicek ama ben sessizce gideceğim, sen farkında bile olmadan hissetmeden yokluğumu…

Ne kadar zor bilirmisin nekadar acı, Sen bensiz daha mutlusun sanki. Mutlu olmana engel olmadan HOSCA .

AreS

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları