Hikayedeki Sen

admin     04-07-20     Genel, Sohbet Odaları     Hikayedeki Sen     99 Defa Okundu

 

Hikayedeki Sen

Bir Sen Var Benim İçimde Bir de Ben var kaybolduğum Sözlerinde. 

Hikaye insanların içerisinde bambaşka bir dünya kurdukları, Hayalindeki yarattığı Bir şehir aslında. Kimisi Acı sonlarla biten kimisi mutlu son ile.. Hissetmeyi unuttuğu bir duyguyu hatırlayan bir kalp.. Peki ya sizin kendinize kurduğunuz dünya hangisi? Yine zihnimde oluşturduğum bir hikayem var sizlere Başlığını Sen Belirledim. İki kalp iki ayrı şehirlerde yaşayan tek bir his.. Başlamadan önce belirtmek istediğim sözlerime kulak verin lütfen, Hayalperest olmak zihninde yarattığın bir aşkı ölümsüz kılmak hatta varolduğunu bilmek ve hissetmek okadar iyi okadar güzelki .. Bazen Şizofrenik olarak görülsemde Aşka inananlardanım… İnanın var olan bir yerlerde yaşayan senin için atan bir kalp olduğuna kaderinde olan seni er yada geç buluyor.. Haydi başlayalım..

Hikayedeki Sen

Hikayedeki Sen

Bu ansızın uyandım uykumdan. İçimde anlamlandıramadığım bir heyecan ile. Kalktım yatağımdan elimi yüzümü yıkamak için,Ev ahalisi erken uyanmalarıma pekte alışık değil Sen erken kalkarmıydın kıyamet kopuyor olmalı diye bir ses.. Gülümsedim Sadece kesinlikle bu birşeylerin habercisiydi.. Aldım elime telefonumu herzamanki gibi dostlarımla arkaşlarımla whatsapp’ta Selamlaşmaya ..üzerimi giyinip Ben çıkıyorum Anne Akşama doğru gelirimdiyerek evden ayrıldım. İçimde hala bilmediğim bir heyecan bir enerji var nedir bunun manası?.  Arkadaşımı ziyaret edeyim dedim iki laflarız diye düşündüm işyerine geldiğimde içeri girdim ve O nu gördüm alamadım gözlerimi,Nasıl bir çarpıntı bu ? Nasıl bir ses kalbimdeki Allahım Midem ağrıyor.. Hoşgeldiniz dedi bana gözlerim hala onda iyimisiniz diye bir ses nasılda yankılanıyor kulağımda, Afedersiniz ben arkadaşıma bakmıştımda yokmu? Buralardaydı gelir birazdan lütfen oturun.

Nasıl birşeydi ki bu ? neden bukadar heyecanlandım ? sanki ilk kez bir insan görüyorum nedir bu şaşkınlık ? Kendine gel be oğlum ne oluyor sana ? Nasıl bir güzellik ne güzel gözleri var! Susarmısın artık kalbim! Duyuracaksın şimdi.. nasıl bir mahcuplukla izliyorum Seni  ve Birtek sana odaklanmak.. Kimse yok gibi sadece sen ve ben dünyada. Kimseyi görmüyor duymuyorum ,nasıl bir nefes almaktır bu ha öldüm ha ölecek gibi…

Eve koşar adımlarla gidiyorum okadar acelem varki, seni yazmam gerek Ah dur ya Adı neydi adı, ah be şaşkın çocuk sadece öyle izlemekten adını sormadınki bir kelam dahi edemedin.. Hemen odama girip  seni yazmaya başladım..

Hikayedeki Sen

Hikayedeki Sen

Sen.. 

” Ben bir kördüğümümüm çözülüyorum sende ilmek ilmek ” … ilmek ilmek işlenen şu ritim nedir ? nedir beni sana atan bu rüzgar nedir bu tılsım ? geçmez mi ? Neden yanar sanki yüreğimin tam ortası ? Adını Andıkca neden Titrer sesim yutkunurum su serinletmez. Neredeydin peki bunca zaman ? Nasıl bir mıknatıstır gözlerin ? Git gide nasıl sana akıyorum.. İçimdeki sesi susturamıyorum Duyuyormusun ? Nasılda `Sen` diye çığlıklar atıyor .. Nasıl bir çekimdir bu ? kaçtıkca Sen oluyorum.Bende ki “sen” leri kıskanan “ben” yitirdi benliğini… Adın düştü cemre gibi soluma.. Gülüşün gözüme sesin kulağıma nüksettiği andan bu yana sanki daha mı hızlı dönüyor dünya? Sahi ya bu koku nedir? Geçen yarim midir… Göz kapakları ardında saklı slüetin dilimdeki kelamım hissim kalp ağrım sahi sen kimdin?

AreS

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları