Gurbet Sohbet 1

admin     11-08-20     Genel, chat, mobilsohbet, sohbet, Sohbet Odaları     Gurbet Sohbet 1     50 Defa Okundu

Gurbet Sohbet

Gurbet sohbet odaları detleşmek ve içinizi dökmek adına sizler için açılan bir laklakchat sohbet odasıdır. Bu odada sıla hasreti çekenlerin birlikte muhabbet ettikleri odadır. Yurt dışında olup memleketine hasret kalanların ortak noktası gurbet sohbet odaları siz sanal sohbet odalarında hiç bir yabancılık çekmeden Türk sohbet odalarında yeriniz ve dostlarınız hazır unutmayınki siz yoksanız 1 kişi eksiğiz demektir.

Gurbet sohbet

Vatanına hasret kalanların ortak bulusma noktası

sevgili dostlar, selam olsun gurbette ana vatana, Tedbir bizden takdir senden ülkemizi koru allah’ım. Dünya bir imtihan meydani ahiretin tarlası, dünyada rahat yok bazen öle oluyorum ki gücüm tükeniyor sanki bugünlerde corona virüsü hayatimizin ortasina pimi çekilmiş bomba gibi kondu, napsak ne etsek sanki sonu olmayan bir karanlığın içindeyiz.

Gece ile gündüz birbirini kovalıyor, hastaliklar ile sihhatimiz sanki nöbetleşe bizleri yokluyor, zorluklar ile kolaylıklar bizleri sariyor, firtina ile sukunet ruhumuzda nöbet edercesine hükmeder iken bu dünyada rahat ve huzur bulmak ne mümkün, dünyada rahat yok buyuruyor Peygamber Efendimiz s.a.v.

Bu dünyada birer yolcuyuz gurbetteyiz asıl yurdumuz ahiret, bizleri biz eden yaradan hayir da şer de allahın elinde bize kalan tevekkül etmektir çünkü bastığımız toprak bir gün gelicek boyumuzu aşacak.

Gurbetten Sılaya

Dünyada rahat yok fakat takva ve güzel ahlak ile hem dünyada hemide ahirette huzur buluruz tek tesellim bu.

velhasıl sevgili dostlar, önümüz toprak, sonumuz toprak mühim olan arada çamurlaşmamak. Bu dünyada rahat yok bu corona denen virüs ise daha kaç kisiye bulaşır kac kisinin canina maal olur bilemiyorum  darlandım hemide çok darlandım ama diyorumki allah’ım senden gelecek her hayra muhtacız (amin). En hafif hastalik olsun

en ağırı olsun, hastalıkta dünya imtihanlarından biridir. allah verdiği her hastalığının muhakkak şifasını da vermiştir bizleri öldürecek olanda sonrasinda yeniden diriltecek olanda bizler yaradan allah’tır. Tedbir bizler den Takdir allah tan. allah hepimizin yardımcısı olsun.

Bastığımız Toprak Boyumuzu Aşacak Bir Gün.

selam ve Dua ile..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları