Gönül Sohbet 1

admin     05-08-20     bedava sohbet, chat, Genel, mobilsohbet, sohbet, Sohbet Odaları     Gönül Sohbet 1     65 Defa Okundu

gönül sohbet

gönül sohbet

Gönül sohbet Gönül sohbet siteleri

insanlar arasinda çıkar bağı değilde gönül bagi var ise, korumayi gözeterek davranılıyor çünkü gönül bağı ile bağlı olan insanLar bağladıkları karşılarında görmezler, yanindadirLar. Hatta kendilerinden ayiramazLar çünkü gönül bağı ortadan kalkabilir bi bağ değil. gönülden bağlı olanlar bağlılıklarını bi usule bağlamışlar, bağlamış olsalar idi herhangi bi usulsüzlük bu bağlı çözer idi.

Bu güzel bağlarının bi sebebi olsa idi o sebep ile birlikte bağlarda kayboLur idi. gönül bağı çözülmez çünkü gönlün nereden bagli olduğu bulunmaz. Ne yapiyor isek aslinda kendimize yapiyoruz, birine yaptığımız iyilikte kendimize, kötülükte kendimize. Bu zamanda en değerli kabiliyet insanin kendini toparlaması onarmasidir, nedenmi çünkü en yakinimiz dahi bilmez içimizde nelerin parçalandığı yada kırıldığını. En iyi kendimiz biLiriz, hangi tecrübeyi hangi aciya, hangi yalani hangi yaraya, hangi ahi hangi sevdaya vede kimi nereye koyucağımizi.

Gönülden Gönüle

velhasıl sevgili dostlar, hayatimiz hep imtihan, saniyesinden saatine kadar, gününden senesine kadar, gülmeden ağlayana kadar, HER ANIMIZ İMTİHAN.

Burada olmak dahi imtihan, çıkar bağı degilde gönül bagi ile birbirimize kenetlenelim her ne yapiyor isek yapalim faydasida zararida ilk önce kendimize.

selam ve Dua ile..

dostluk ariyor isen burada,

Güven ariyor isen burada,

dürüstlük ariyor isen burada,

Eğer yalanci isen vede üzmek istiyor isen,

Bak yukarda sağ köşede X ‘e bas cikis ORADA.

Çıkar Bağı değildir, gönül Bağıdır Laklakchat

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları