Düşünce Sohbetleri 1

admin     02-07-20     Genel, chat, Sohbet Odaları     Düşünce Sohbetleri 1     116 Defa Okundu

 

Düşünce Sohbetleri

Düşünce Sohbetleri Kişiler Sohbet Ederken Kendini Rahat ve Huzurlu Hissetmeleri, Bulundukları Ortamı Benimsemesi Bir Sunucu İçin Çok Önemli Bir Faktördür. Aile Gibi Olmalarını Sağlamak,Özgür Düşünce ve Fikirlerini Paylaşmak Bir Birey İçin Önemli.. Peki Bu Ortamı Sağlamak İçin Nasıl Bir Yol İzlenir, Yönetimden Tutun Bulunduğunuz Ortama Gelen Her Kişi Normalde User Gözü İle Bakılır. Aslında Tam Tersini Yapmak Mümkün Nasıl mı ? Samimiyet,Doğruluk,Hakkaniyetli Olmak. Düşünce Sohbet odaları her birey için düşüncelerini özgürce söylemek için seçilmiş insanların bir arada olduğu oda.

*
Hemen Hemen 7 den 70 e Herkeste Android Telefonlar Tabletler ve Bilgisayar Mevcut İnternet Hayatımıza Girdiğinden Beri uzakları yakın Ve Mumkun kıldı. İstediğin Her yerden Bağlanıp Sohbetlere Dahil Olabiliyorsunuz.Normal Yaşantınızdan Biraz olsun uzaklaşmak ve Stresinizi Atmak Adına Sanal Ortamlara Girerek Deşarj Oluyorsunuz.

Sohbet ve düşünce

Düşünce Sohbetleri
Peki Sadece Bu Sanal Dünyasında Neler Oluyor..? Sadece GırGır Şamatadanmı İbaret? Tabiki Değil, Heleki Şu Zamanlarda Yasaklar Kurallar Zorlu Süreçte Evde iken Rutin İşlerinizle Uğraşırken Diğer İnsanları Merak Ettiren Bir His Oluşuyor İçinizde. Kendinizi Bianda Sanal Dünyasında Buluyor Ve Ortama Ayak Uydurmaya Çalışıyorsunuz.
İyi Yanı Kadar Kötü Yanıda Var Elbette Öncelikle Bağımlı Oluyorsunuz Gün Geçtikte Herkesi Her Kişiliği Tanıyorsunuz Ve Çevre Ediniyorsunuz.Bazen Bir Dost,Bazen Bir Arkadaş Bazen Bir Sevgili..
*
Bazen Bir Amaçınız Olmuyor Bu Platforumlarda,Bazende Yapmak İstediğin Ne varsa İmkanlar Doğrultusunda İlermek Tanınmak ve Büyümek İstiyorsunuz. Ama Unutmamamız Gereken Şeyler Var.
1- Adaletli Olmak
2- Emeğe Saygı Duymak
3- Kendin Olmak
4- Nefsine ve Hırsına Yenik Düşmemek
Bunu Yapabildiğiniz Sürece Emin Olunki Sayın ve Değerli Olursunuz..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları