Dost Chat Odaları 1

admin     13-08-20     Genel, chat, Sohbet Odaları     Dost Chat Odaları 1     42 Defa Okundu

Dost Chat Odaları

selam olsun sevgili dostlar,

dost chat odaları nedir ? menfaatsiz çıkarsız dostluklar özlemini yaşıyoruz.

dostluk, hiç bir menfaate dayanmayan hiç bir karşılık beklemeden hep yanınızda olan sizi oldugunuz gibi seven kabullenen ne olur ise olsun sizi hiç bırakmayan, arada mesafede olsa kırgınlıklar da olsa sevgi bağınız hiç bir sekilde koparmayandir dostLuk.

Bir bilgine sormuşlar, dostluk nedir ? demiski, paylaştın mı sevgini, korkunu ümidini yenilgini, verdinmi desteğini, sordunmu hâlini, yolladinmi yüreğini, ağladinmi onun gibi ve diğeri sormuş bilgine hissettin mi dostluğu, bilginde demiski karşılığı olmadan verilir mi hiç yürekteki sevgi, dostluk dediğin tek bir ruhun iki ayri bedende dirilmesidir..

Ne yazikki hakiki dostluklar cok az kaldı fakat yinede hepimizin hayatinda dostum diyebileceğimiz kişi veya kişiler mutlaka vardir.

Dostlukların DEVAMI..

dostchat

Gerçek dostluklardaki sevgi sabırdır herşeye dayanır affeder çabalar gerektiğinde susar kabullenir ama asla bitmez.


Dost demek herşeyden önce sen demek, can demek, yürek demek, sabır demek, cesaret demek. dostluklar hiçbir bir menfaate dayanılmadan sadece ve sadece sevgi üzerine kurulan bagdir. Dostluk yürekten bağlılık demektir..

velhasılı sevgili dostlar, dünya denen hayatimizda ordan oraya savruluyor iken, sığınabilecegimiz en güzel Limanı, yüreklerinizi beraber attığı, beraber gülüp beraber ağladipiniz, güzel dostluklarınızın olmasını dilerim.

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları