Bir Dost Sohbet

admin     07-07-20     Genel     Bir Dost Sohbet     70 Defa Okundu

BİR DOST ve BİR NOT.

Düşünsenize başrollerde mağdur ve hastalıklı kız rolünü oynayan Hülya Koçyiğit ve ona kol kanat geren Kartal Tibet. Vay anasını sayın seyirciler diyesi geliyor insanın değil mi? Neyse hikâyemize devam edelim biz. İşte bizim saf Kerem dualar ederken bir gün bir mesaj alır.

Senin hasta dediğin yamuk prenses Coşkun’un gece kulübünde takılıyor . (Bir Dost)”  Şimdi Coşkun kim demeyin inanmam. Coşkun ya hu şu tecavüzcü Coşkun var ya, hah o işte

Nayır!! Nayır yalan söylüyorsunuz. Der bizim Kerem ve bir solukta gece kulübünde bulur kendisini.Bulur ama gördüklerine kendi de inanamaz. Çünkü kronik astımı olup hastahanede yatması gereken bizim yamuk prenses ordadır.Hatta orda olmasını bırakın bir de DJ’lik yapıp meşhur dansçı Nesrin Topkapı gibi de raks etmektedir.Bizimki çaktırmaz hemen kılık değişip bir not yazarak DJ’yin eline tutuşturur. Notta aynen şunlar yazılıdır: “ismail Yk’dan ‘Allah belanı versin eserini şu an burda olup bizi dinleyen hayırsız için çalarsanız sevinir, şimdiden teşekkür ederim.”

DJ’lik yaptığını sanıp ulu orta kıvıran bizim Sayın Dj Hanimda çalabileceğini söyleyerek güya manen destek vermek ister gibi bir de “boş verin öyle karakteri oturmamış kişiler için üzülmeye no değmez.

Diyerek aslında kendi karakterini gösterdiğinin farkında değildir.

Basak

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (3 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları