Aşk Sohbet

admin     23-07-20     Genel     Aşk Sohbet     91 Defa Okundu

 

Aşk sohbet

Aşk dediğimizde sizinde boğazınız düğümleniyormu benim gibi. Filmlerdeki gibi bir Aşk olsun diye kendinizce hayallere dalıp yaşadınızmı ? Ona şarkılar söyleyip piknik yaparken O kaçarken siz kovaladınızmı ? Adını Aşk Sohbet olarak belirlediğimiz bir film senaryolasak nasıl olurdu?

Sahil kenarında el ele koşsak arada bir su atsak birbirimize. Aşkı Sohbete çevirsek Aşkın en derinini yaşasak mesela. Kötülüğü art niyeti bilmeden..

Susmazmı bu şehir!  Sadece seni duysam. Güneş musade etmezmi adımlarında gölge olsam.. 

Sevsek diyorum birbirimizi, bütün kötülüklere inat masumca sevsek. Gözlerimizdeki mutluluk hayat verse bize Mesela; elimi tutsan sen. benim içimde yeni yürümeye başlamış Bir çocuk heyecanı. Yanında olduğumda kendimi dünyanın en güvenilir yerindeymişim gibi hissetsem aklımda sadece sen olsan düşünmesem başka hiç birşey. Hiç kırılmasak birbirimize, hiç küsmesek, kızmasak sadece sevsek diyorum. Bilirsin benim triplerim meşhurdur, gülüp geçsek sonrasında arada yaptığımız çocukluklara. Bazen de çocuk olalım ama, uçurtmalar uçuralım özgürlüğümüzü gökyüzüne gönderir gibi. Lunaparka gidelim ya da dönme dolapta söyleyelim birbirimize hayallerimizi. Benim mutluluğum senin gözlerinde olsun senin mutluluğun tuttuğun ellerimde… Sinemaya gidelim patlamış mısırı tek alalım mesela. Duygusal filmler izleyelim seninle başımı omzuna koyup rahatça ağlayabileyim yanında. Aşktan olsun ama ağlamalarım yoksa susturamazsın beni çok ağlarım üzülürsem. Bazen derdimi dökebildiğim bir dost ol bana, bazen şevkatli bir baba. Ama en çok yâr ol yara vermeyen, yaralarıma merhem olan. Çok sev beni kork üzmekten de üzülmekten de…

Sözlerimiz dökülse kalbimize… 

Adam : Ben İncitmekten Korkarım demişti Kadına

Kadın: öyle bir Sev ki Beni,Değil ! yeryüzündeki canlılar, arşta olan tüm görmediğimiz bile bize dokunamasın.

Adam : saçlarına, yıldızlardan taç yapsam yüzünün aydınlığı gibi aydınlatırmı ?

Kadın : Gülüşündeki, sıcaklığı verirmi güneş ?

Adam : Bakışlarında boğulsam ! Kalbinle hayat veririmsin bana?

Kadın : Nefesimi al adam!  Sana akayım..

Adam : Avuçlarına al beni Orada Son bulayım..

 

Ask Sohbet Gururla Sunar.. Kısa ama içten bir hikaye değilmi ? Senaryo senden Aktörü sen figüranı sen.. Varmı böyle bir ask derseniz kimbilir belki biryelerde belki gördüğümüz yada göremediğimiz biryerlerde.. Ask a inanın varolduğuna inanın.. Nerde nasıl karşınıza çıkar bilinmez ama elbet ask kapınızı çalar..

Kendinize ve kalbinize kilit vurmayın..

Rima & AreS

 

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (5 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları