Anne sohbet 1

admin     05-08-20     chat, Genel, mobilsohbet, sohbet, Sohbet Odaları     Anne sohbet 1     48 Defa Okundu

Anne sohbet 

Anne sohbet siteleri 

Anne sohbet ile tüm anne ve anne adayları için bir yazı hazırlamaktayız. içerisinde kendizide bulacağınız bu yazıda sizlerinde söz hakkı ve içinizden geçen duyguları bize ulaştırabileceğinizi bilmenizi isteriz. Anne sohbet odaları sizler için kurulmuş bir sohbet platforumdur.

Her birimiz cok iyi biliyoruz ki senede bi gün ne annelerimizi anmaya yeter nede sevgi ve saygi gösterileri yaşadığımız sürece anlatmak ile yazmak ile bitmez.
onlarin canindan can bulan biz evlatlar için annesiz bi hayat değil bi gün, bi ömür boyu düşünülemez. annelerimiz yanimizda yoksaLar dahi yüreğimizde,
beynimizde bizim ile beraber ve biz evlatları icin yaşar dururLar.
annelerimiz bi ömür boyu ailenin düzenini, birliğini, sevgi bağlarını kurup korur iken diger yandan çocuklarını iyi ve doğru yetiştirmek,
güzel ahlaklı olmalari icin didinip dururLar. karşılıksız
sevginin adidir,

ANNE`nin EVLADIN`a oLan SEVGİSİ.

Annelerimiz sayesinde hem akıl hemde ruhsal olarak büyükmeteyiz

Tamamen saf, tertemiz, karşısında çıkar olmadan, hiçbir bi beklenti olmadan anne evladını sever. Anne evladına ne kadar bakar ise baksın hic bi annenin bu durumdan şikayet olmaz çünkü annenin evladına olan büyük sevgisinin merhametinin eseri.

küçüklüğümüze gidelim, biz doğduğumuz da ne kadarda sevinmistir dimi annemiz. Her gece evLat anneyi uykusundan eder acıkır, anne uykusunu böler sütü ile besLer.

hastalanır anne sabaha kadar basinda uykusuz bekler. altını pisletir anne hic tiksinmeden altını temizLer. Düştüğümüzde bi yerimiz acisa annemizin bizden cok ici acir. Büyürüz okuL çağına geliriz annemiz elimizden tutar okula götürür, okul hayatimiz boyunca uğraşır annelerimiz babalarımız. Gerekir ise bütçelerini zorlarlar yeterki evlatları okusun iyi bi yerlere gelsin, karşılıksız yaparlar bu kadar hizmeti. Anne rizasi cok önemli vede duasi. annelerimizin bizlere yaptigi duaLar gelecek günlerimizi ayLarimizi yıllarımızı şekillendirir. annelerimizin duasi iLe basariya ulaşabiliriz, işlerimiz yoluna girer. ANA GIBI YAR OLMAZ diyorum ve bu özel günde tüm annelerimize iyiki varsiniz diorum.

AnneLerimizin kiymetini onLari kaybetmeden biLeLim.

annelerimizin eLLerinden saygi iLe öpüyorum, vefat eden anneleri rahmet ile aniyorum, hasta olan annelere şifa diliyorum, genç annelere vede anne adaylarin olan tüm kadinLara hayirli ve basarili nice yillar diliyorum.

Anneler yücedir, allah`in sundugu bi ışıktır.

Anne yüzü asiLdir.
Anne yüzü derindir.
Anne özü nurdur.
Annenin kucagi sıcaktır, kutsaldır.
Annenin korumasi, gozetmesi ilahi bi Lutuftur.

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları