Ankara Sohbet Odaları

admin     04-07-20     Genel     Ankara Sohbet Odaları     85 Defa Okundu

 

Ankara Sohbet

Her şehir Bir Altın ama Ankara Daha bir başka kızılay, ulus, altınpark, Güven park, kuğulu park,Ankara Kalesi ,Atakule,  ve bir çok bilindik yerleri ile başkent yaşanacak güzel bir Şehir. Sohbet odalarında hemşeriniz komşunuz yada yeni bir tanışmaya vesile oluyor. Hemen her kesimden insanlarla diyalog içerisinde olabilirsiniz Mobil Uygulamalardada Mobil Uygulamalardada mümkün. Ankara bir başka benim gözümde başka şehirde de yaşamak içimden gelmiyor herkesin vardır en sevdiği şehir ama benim vazgeçilmezim Ankara..

Ankara Kalesi Yeni restarasyonlanmış eski tarihi evleri tarih kokan havası.Hiç Gezdinizmi bilmem ama gezmenizi tavsiyede ederim. Çarşısı esnafı sıcak karşılamaları içten davranışları ile takdire şayan. Birde Tabi Belki Dizilerdede görmüşsünüzdür Bir çok dizeye ev sahipliği yapmıştır.

Bir başkadır benim memleketim.. Kalabalıktan uzak aman aman bir boğulması yok öylede düşünmek lazım ,Bir denizi sahili yok ama gölbaşı imrehor haymana kızılcahamam beypazarı keçiören Dikmen gez gezebildiğin kadar hatta aşıklar tepesinde akşamın serinliğinde ankaranın tüm ışıklarını seyredebilir açarsın bir müzik deyme keyfine.. Varsın denizi olmazın sıcak bir tebessüm serinletir içimizi değilmi. Neden Atatürk ün Ankarayı Başkent seçmesine şaşıralımki aşktır Ankara…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları