Adı Yok Sohbet

admin     20-07-20     Genel     Adı Yok Sohbet     89 Defa Okundu

Bazen Amacımız Sohbetin dışına çıkıyor, Günlük hayatımızın Romanını Yazmaya başlıyoruz, Alıyoruz elimize Kamerayı Motor!  Diyoruz, Sıradanlaşmış günlük hayatımızın filmini çekiyoruz,  başrolu bizler.  Adı yok çektiğimiz filmin yada yazdığımız romanın.. Herkes kendinden birşeyler katar bu filme .. Acısını sevincini özlemini haykırışını.. 

Sohbet dediğimizde oturup karşılıklı olur diye düşünürsünüz ama değil bukezki sohbetimizin adı yok… Alın elinize kalemi satır satır yazın kırgınlıklarınızı dileklerinizi dualarınızı isteklerinizi yada hayatınızda olması olmaması gereken ne varsa.

Dökülsün tüm içimizdeki cümleler.. 

Bir Şiir Gibi..

Adlandıramadığımız bir Cümlenin İçerisindeyiz. Sen ve Ben, Aşk desen Aşk değil Arkadaş desen arkadaş değil dost desen dost düşman desen düşman değil.. Biz seninle neyiz nerdeyiz.. Bir bakıyorsun dalmışız birbirimize bir bakıyorsun uzak.. Biz seninle neyiz kimiz.. Özlem duysan susarsın özlemesen kanarsın bir şarkı içinde onu yaşarsın, Adı yok biz seninle neyiz.. Gel desek tereddütsüz  geliyoruz, Korkmadan çekinmeden, Bir anda bütünleşip biranda yok oluyoruz, nasil birşey ki bu adı yok isimsizis. Bir anda alevlenip bir anda sönüyoruz, Sen bazen ateş bazen su.. Ben bazen su bazen ateş, biz seninle neyiz kimiz..

Yada bir Şarkı Seç kendine İçerisinde Senin olduğun… İster Hareketli ister türkü ister arabesk .. Sen kendini bulduğun herşey sensin.. 

AreS

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş vakitlerini en iyi şekilde değerlendirerek, arkadaş edinmesi için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 Tüm hakları saklıdır. LakLakChat.COM Bedava Sohbet Sitesi, Chat Odaları